Služby

Naše služby

Postup dezinfekce a odstranění zápachu ozonem

Přijedeme za vámi a po úklidu a vyklizení, pokud jste si tuto službu také objednali, nainstalujeme ozonizér. Po aplikaci ozonový čistič odinstalujeme a prostory uvedeme do původního stavu. Službu ozonování si můžete objednat i samostatně.

Dezinfekce bytových prostor

Ozonizace bytových prostorů je výkonná a ekologická metoda dezinfekce, která účinně ničí bakterie, viry a odstraňuje nepříjemné pachy. Tento proces zahrnuje nasycení prostoru vysokou koncentrací ozonu, který se generuje speciálním ozonizátorem. Před zahájením ozonizace je nutné prostor vyklidit od lidí, zvířat a rostlin, jelikož ozon je silně oxidační a může být škodlivý. Během aplikace je prostor uzavřen, a ozon působí po dobu, která je potřebná pro dezinfekci. Po ozonizaci následuje důkladné větrání, aby se zajistilo odstranění zbytkového ozonu z prostoru. Tato služba je ideální pro hloubkové čištění bytů, domů, obytných prostor, a nabízí efektivní řešení pro odstranění alergenů, plesní a cigaretového kouře.

Dezinfekce po zesnulém

Ozonizace po zesnulém je specializovaná služba, která se zaměřuje na důkladnou dezinfekci a odstranění pachů v prostorách, kde došlo k úmrtí. Tento citlivý proces zahrnuje použití ozonu k neutralizaci nejen pachů, ale také k eliminaci bakterií, virů a jiných mikroorganismů, které mohou být přítomny. Při ozonizaci je prostor uzavřen a ozonizátor generuje ozon v dostatečné koncentraci, aby prostoupil všechny povrchy a tkaniny, což zajišťuje kompletní dezinfekci. Důležitou součástí procesu je i následné větrání a odvětrání prostoru, aby se zajistilo odstranění všeho ozonu a obnovení bezpečného prostředí. Tato služba je nezbytná v situacích, kdy je potřeba zaručit hygienickou bezpečnost a odstranit veškeré stopy po tragické události. Naše týmy pracují s respektem a diskrétností, aby poskytly citlivé a efektivní řešení v těchto náročných okamžicích.

Dezinfekce po Covidu/Virech

V dnešní době, kdy COVID-19 představuje významnou zdravotní hrozbu, je ozonizace po výskytu tohoto viru nezbytnou službou pro zajištění bezpečného prostředí. Naše metoda ozonizace efektivně ničí virus SARS-CoV-2, který způsobuje onemocnění COVID-19, a zároveň odstraňuje ostatní mikroorganismy a alergeny. Proces začíná izolací a uzavřením infikovaného prostoru, následuje nasazení ozonizátorů, které produkují vysokou koncentraci ozonu. Tento ozon proniká do všech částí prostoru, včetně těžko dostupných míst, a ničí viry na povrchu i ve vzduchu. Po určité době, nutné pro účinnou dezinfekci, je prostor důkladně vyvětrán, aby se zajistilo odstranění všeho ozonu a obnovení bezpečného prostředí pro návrat lidí. Tato služba je klíčová pro školy, kanceláře, obchody, domácnosti a veřejné prostory, kde je potřeba rychle a efektivně eliminovat riziko šíření COVID-19.

Dezinfekce škol a školek

Ozonizace škol a školek je speciální služba, která poskytuje efektivní a šetrný způsob dezinfekce vzdělávacích prostředí. Tato metoda využívá přirozenou sílu ozonu k ničení bakterií, virů a odstranění alergenů a pachů z prostor, kde se děti učí a hrají. Ozonizace je bezpečná, neobsahuje chemické látky a je šetrná k životnímu prostředí. Proces zahrnuje uzavření a izolaci prostoru, následuje generování ozonu, který proniká do všech koutů, včetně těžko dostupných míst a povrchů. Ozon efektivně dezinfikuje vzduch i povrchy, což zajišťuje odstranění mikroorganismů, které mohou způsobit onemocnění. Po aplikaci ozonu následuje důkladné větrání, aby se zajistilo odstranění všech stop ozonu, čímž se prostor stává bezpečným a čistým pro návrat dětí a personálu. Tato služba je ideální pro pravidelné udržování hygieny nebo jako opatření po výskytu infekčních nemocí, jako je chřipka nebo COVID-19, v školním prostředí.

Each question and answer are an item in an Accordion Widget. Change the number of items and customize their content in the editor panel.

Each question and answer are an item in an Accordion Widget. Change the number of items and customize their content in the editor panel.

Each question and answer are an item in an Accordion Widget. Change the number of items and customize their content in the editor panel.

Each question and answer are an item in an Accordion Widget. Change the number of items and customize their content in the editor panel.

Připraveni ozónovat?

Kontaktujte nás na telefonu 778 550 134 nebo e-mailu [email protected] a dejte nám vědět, jak velké prostory vyžadují dezinfekci nebo dezodorizaci ozonem. Domluvíme se na termínu, ceně a přijdeme za vámi.

Přejít nahoru